• 1
  • 2
  • 3
  • 4

odjazd z: Nałęczów, ul Poniatowskiego DWORZEC BUS
05:55dwAV 08:20dwAV 11:00dwAV 13:45dwAV 15:55dwAV

 

odjazd z: Łąki
05:57dwAV 08:22dwAV 11:02dwAV 13:47dwAV 15:57dwAV

 

odjazd z: Wąwolnica
06:04dwAV 08:29dwAV 11:09dwAV 13:50dwAV 16:04dwAV

 

odjazd z: Mareczki
06:06dwAV 08:31dwAV 11:11dwAV 13:56dwAV 16:06dwAV

 

odjazd z: Bartłomiejowice
06:07dwAV 08:32dwAV 11:12dwAV 13:57dwAV 16:07dwAV

 

odjazd z: Rąblów
06:10dwAV 08:35dwAV 11:15dwAV 14:00dwAV 16:10dwAV

 

odjazd z: Witoszyn
06:13dwAV 08:38dwAV 11:18dwAV 14:03dwAV 16:13dwAV

 

odjazd z: Rzeczyca
06:16dwAV 08:41dwAV 11:21dwAV 14:06dwAV 16:16dwAV

 

odjazd z: Rzeczyca Kol.
06:16dwAV 08:41dwAV 11:21dwAV 14:06dwAV 16:16dwAV

 

odjazd z: Jeziorszczyzna
06:21dwAV 08:46dwAV 11:26dwAV 14:11dwAV 16:21dwAV

 

odjazd z: Cholewianka
06:24dwAV 08:49dwAV 11:29dwAV 14:14dwAV 16:24dwAV

 

odjazd z: Kazimierz Dolny d.a.
06:30dwAV 08:55dwAV 11:35dwAV 14:20dwAV 16:30dwAV

 

odjazd z: Bochotnica I
06:35dwAV 09:00dwAV 11:40dwAV 14:25dwAV 16:35dwAV

 

odjazd z: Parchatka II
06:39dwAV 09:04dwAV 11:44dwAV 14:29dwAV 16:39dwAV

 

odjazd z: Puławy, Włostowicka / Piękna
06:41dwAV 09:06dwAV 11:46dwAV 14:31dwAV 16:41dwAV

 

przyjazd: Puławy, ul. Lubelska 2h)
06:45dwAV 09:10dwAV 11:50dwAV 14:35dwAV 16:45dwAV